Vše od DEEPCOOL

DeepCool Smarter

Cena od:

659 Kč

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
659 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu DeepCool Smarter

Počítačová skříň DeepCool Smarter:Počítačová skříň DeepCool Smarter v černém provedení přináší kompaktní formát Mini Tower vhodný ke stavbě domácích či kancelářských sestav na platformě mATX a mITX. Ocelová konstrukce s rozměry 42 × 20,1 × 36,5 cm pojme grafické karty o délce až 320 mm a chladiče procesoru s výškou do 166 mm. Vnitřní prostor obsahuje jednu externí pozici 5,25" na optickou mechaniku, tři sloty na 3,5" pevné disky a jedno místo pro 2,5" SSD disk. Konstrukce šasi klade důraz na efektivní správu kabeláže a optimalizaci průtoku vzduchu v menším prostoru, což podporuje stabilitu celého systému. Mini Tower Velikost skříně 166 mm Max. výška chladiče CPU 320 mm Maximální délka grafické karty 0 x Počet osazených ventilátorů 3 x Celkový počet pozic pro ventilátory Klíčové vlastnosti počítačové skříně DeepCool SmarterPodpora...

Produkt DeepCool Smarter z kategorie skříně si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 659 Kč.


Ohodnoťte tento produkt

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu DeepCool Smarter od značky DEEPCOOL.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu DeepCool Smarter a tipy, jak vybírat skříně. Zobrazené ceny a dostupnost vycházejí z dat jednotlivých prodejců.

Jaká je cena DeepCool Smarter?

Nejnižší zobrazená cena produktu DeepCool Smarter je 659 Kč. V tabulce porovnáváme nabídky z 1 obchod. Před objednáním ověřte konečnou cenu, dostupnost a dopravu přímo u prodejce.

Kde koupit DeepCool Smarter?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je DeepCool Smarter skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte stav převzatý z dat jednotlivých e‑shopů. Před objednáním si dostupnost ověřte přímo na stránce obchodu.

Jaký má DeepCool Smarter EAN kód?

EAN kód pro DeepCool Smarter je 6933412712398. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.