ESSCHERT DESIGN

V katalogu aktuálně evidujeme 19 produktů značky esschert design. Porovnejte jejich ceny, dostupnost a nabídky jednotlivých prodejců.

ESSCHERT DESIGN Bambusové štítky k rostlinám 6 ks Doporučujeme

ESSCHERT DESIGN Bambusové štítky k rostlinám 6 ks

Příslušenství pro pěstování ESSCHERT DESIGN Bambusové štítky k rostlinám 6 ks:

105 Kč

Nejlevnější u: Alza.cz

ESSCHERT DESIGN Konvička elegant 1,5 l, nerez Oblíbené

ESSCHERT DESIGN Konvička elegant 1,5 l, nerez

Konev ESSCHERT DESIGN Konvička elegant 1,5 l, nerez: Pokojová konev Esschert Design slouží k zalívání rostlin v interiéru. Je vyrobena z nerezové oceli a má minimalistický design. Celkový objem konvičky je 1,5 litru. Konev je vybavena praktickým horním úchopem, který usnadňuje manipulaci. Klíčové vlastnosti pokojové konve Esschert Design 1,5 l Vhodná pro zalívání pokojových rostlinVyrobena...

1 029 Kč

Nejlevnější u: Alza.cz

ESSCHERT DESIGN Konvička elegant 1 l, nerez Akční cena

ESSCHERT DESIGN Konvička elegant 1 l, nerez

Konev ESSCHERT DESIGN Konvička elegant 1 l, nerez: Zalévací konvička Esschert Design s objemem 1 l je vyrobena z nerezové oceli. Pro snadnou manipulaci při zalévání slouží úchop umístěný v horní části. Klíčové vlastnosti zalévací konvičky Esschert Design 1 l Určena k zalévání rostlinVyrobena z nerezové oceliObjem 1 lÚchop v horní části pro snadnou manipulaciHmotnost 0,5 kgBalení obsahuje...

655 Kč

Nejlevnější u: Alza.cz

ESSCHERT DESIGN Konvička elegant 1 l, zlatá Pro náročné

ESSCHERT DESIGN Konvička elegant 1 l, zlatá

Konev ESSCHERT DESIGN Konvička elegant 1 l, zlatá: Kovová konvička s objemem 1 l Esschert Design elegant poslouží při péči o pokojové rostliny. Pro manipulaci je vybavena horním úchopem. Celková hmotnost konvičky činí 0,5 kg. Klíčové vlastnosti konvičky Esschert Design elegant 1 l Vhodná k zalévání pokojových rostlinVyrobena z kovuObjem konvičky je 1 lVybavena horním úchopemHmotnost 0,5...

880 Kč

Nejlevnější u: Alza.cz

Esschert Design Mininářadí na zahradu, měděné

Set zahradního nářadí Esschert Design Mininářadí na zahradu, měděné:Set zahradního nářadí Esschert Design obsahuje lopatku a hrabičky, které vám pomohou při osazování aerárií, terárií nebo při úpravě truhlíků. Nářadí je vyrobeno z oceli a dřeva a má ergonomicky tvarované rukojeti pro pohodlnou práci. Když ho zrovna nepoužíváte, poslouží i jako dekorace zapíchnutá v zemině u rostlin. Klíčové vlastnosti...

295 Kč

Nejlevnější u: Alza.cz

ESSCHERT DESIGN Nůžky na bonsaj 12 cm, ocelové

Nůžky na bylinky ESSCHERT DESIGN Nůžky na bonsaj 12 cm, ocelové:Ruční nůžky na větve Esschert Design využijete pro stříhání větví stromů, keřů a dalších dřevnatých rostlin. Poskytnou vám plnou kontrolu nad pohybem a sílou stisku. Kompaktní jednoruční nůžky zajišťují pohodlnou manipulaci jednou rukou a jsou ideální pro stříhání tenčích větví. S dvoučepelovým řezným systémem dosáhnete bezchybně čistých...

165 Kč

Nejlevnější u: Alza.cz

Esschert Design Nůžky na rostlinky mini - 11 cm, ocelové

Nůžky na bylinky Esschert Design Nůžky na rostlinky mini - 11 cm, ocelové:Nůžky na bylinky Esschert Design slouží k přesnému zastřihávání pokojových rostlin, bylinek a letniček. Jsou vyrobeny z oceli a kovu, díky čemuž jsou odolné proti korozi a snadno se čistí. Symetricky tvarovaná rukojeť umožňuje použití pravákům i levákům. Menší velikost nůžek usnadňuje manipulaci při práci s drobnějšími rostlinami a...

80 Kč

Nejlevnější u: Alza.cz

Esschert Design Nůžky pro aerárium

Nůžky na větve Esschert Design Nůžky pro aerárium: Zahradní nůžky Esschert Design jsou navrženy speciálně pro zastřihávání rostlin v aeráriích a jiných osázených skleněných nádobách. Jejich dlouhé provedení vám usnadní péči o zeleň i v hůře dostupných místech. Nůžky pracují s dvoučepelovým řezným systémem a jsou určeny pro jednoruční použití. Čepele i rukojeť jsou vyrobeny z oceli a celková...

305 Kč

Nejlevnější u: Alza.cz

ESSCHERT DESIGN Podložka pod kolena, zelená

Klekátko ESSCHERT DESIGN Podložka pod kolena, zelená:

465 Kč

Nejlevnější u: Alza.cz

ESSCHERT DESIGN Podpora pro květiny a listy, nástěnná, balení 10 ks

Příslušenství pro pěstování ESSCHERT DESIGN Podpora pro květiny a listy, nástěnná, balení 10 ks: Podpora pro květiny a listy Esschert Design vám pomůže uspořádat a zkrotit popínavé rostliny. Balení obsahuje 10 dekorativních klipů ve tvaru lístečků, kterými snadno uchytíte jednotlivé šlahouny rostlin. Klipy jednoduše přilepíte na zeď, obklad nebo nábytek pomocí přiložených samolepek. Díky svému tvaru...

85 Kč

Nejlevnější u: Alza.cz

Esschert Design Rukavice na čištění listů, zelené

Pracovní rukavice Esschert Design Rukavice na čištění listů, zelené: Zahradnické rukavice Esschert Design vám usnadní péči o listy pokojových i venkovních rostlin. Jsou vyrobeny z mikrovlákna, které na sebe váže prach a další nečistoty. Podle potřeby je můžete použít na sucho, nebo je lehce navlhčit. Díky univerzální velikosti a unisex provedení padnou na většinu rukou. Rukavice jsou vhodné také při aplikaci...

110 Kč

Nejlevnější u: Alza.cz

Esschert Design Skleněný zavlažovač GLOBE, 20 cm

Zavlažovač do květináče Esschert Design Skleněný zavlažovač GLOBE, 20 cm: Skleněný zavlažovač Esschert Design GLOBE je praktickým pomocníkem pro každého, kdo zapomíná na pravidelnou zálivku nebo často cestuje. Tento systém se postará o vaše rostliny, když jste pryč. Stačí naplnit kulovitou část vodou a zapíchnout ji pod mírným úhlem do substrátu ke kořenům. Voda se poté uvolňuje postupně podle aktuálních...

245 Kč

Nejlevnější u: Alza.cz

Esschert Design Skleněný zavlažovač ptáček

Zavlažovač do květináče Esschert Design Skleněný zavlažovač ptáček: Zavlažovač do květináče Esschert Design se postará o vaše rostliny, když zapomínáte na pravidelnou zálivku nebo odjíždíte na dovolenou. Použití je velmi snadné – stačí jej naplnit vodou a zapíchnout do substrátu. Rostlina si pak sama postupně odebírá přesně tolik vláhy, kolik potřebuje. Kromě funkce automatického zavlažování...

225 Kč

Nejlevnější u: Alza.cz

Esschert Design Stojánek s vázičkami, M

Váza Esschert Design Stojánek s vázičkami, M: Klíčové vlastnosti sady váz Esschert Design Stojánek s vázičkami, M Sada stolních váz určená pro řezané květinyZhotovena ze sklaNení vhodná do myčky na nádobíObjem jedné vázičky 0,135 lRozměry 8 × 14,5 cm (ø×v)

400 Kč

Nejlevnější u: Alza.cz

Esschert Design Vlhkoměr zapichovací 26 cm, měď

Vlhkoměr Esschert Design Vlhkoměr zapichovací 26 cm, měď:

295 Kč

Nejlevnější u: Alza.cz

Esschert Design Zavlažovač na lahev

Zavlažovač do květináče Esschert Design Zavlažovač na lahev: Zavlažovač Esschert Design slouží k vytvoření jednoduchého samozavlažovacího systému pro rostliny v květináčích. Keramický hrot stačí zapíchnout do zeminy a vložit do něj běžnou lahev naplněnou vodou. Rostlina si poté sama postupně odebírá vláhu podle aktuální potřeby. Tento systém vám usnadní péči o květiny nejen během dovolené, ale...

110 Kč

Nejlevnější u: Alza.cz

Esschert Design Zenová zahrádka 20 × 20 cm

Zenová zahrádka Esschert Design Zenová zahrádka 20 × 20 cm: Zenová zahrádka Esschert Design slouží jako pomůcka pro relaxaci a meditaci. Hodí se na pracovní stůl v kanceláři i do domácího prostředí, kde vám pomůže zklidnit mysl. Sada obsahuje vše potřebné, abyste si mohli vytvořit vlastní uklidňující kompozici. Základnu tvoří podnos vyrobený z betonu, který doplníte bílým pískem a kamínky. Součástí...

270 Kč

Nejlevnější u: Alza.cz

Esschert Design Zenová zahrádka 30 × 22 cm

Zenová zahrádka Esschert Design Zenová zahrádka 30 × 22 cm: Zenová zahrádka Esschert Design slouží k relaxaci a meditaci. Umožňuje vám vytvořit si vlastní uspořádání písku a kamínků a najít tak chvíli klidu u sebe doma nebo v kanceláři. Sada obsahuje podnos vyrobený z betonu, balení bílého písku, kamínky, květináč a nářadí. Díky svému účelu je vhodná i jako dárek pro zklidnění mysli. Klíčové...

350 Kč

Nejlevnější u: Alza.cz

Esschert Design Zenová zahrádka, průměr 24 cm

Zenová zahrádka Esschert Design Zenová zahrádka, průměr 24 cm: Zenová zahrádka Esschert Design slouží jako pomůcka pro relaxaci a meditaci. Můžete si ji umístit na stůl v kanceláři nebo kdekoliv v domácnosti, kde vám pomůže zklidnit mysl a soustředit se. Základ tvoří podnos z betonu, který doplníte bílým pískem a kamínky. S přiloženým nářadím si pak vytvoříte vlastní uspořádání. Díky svému účelu...

320 Kč

Nejlevnější u: Alza.cz